Proč už neodchovávým v BCCCZ aneb co by měl BOCkař vědět

Když jsem vybírala krycího psa vrhu B borderek  našla jsem na webu krycí psy Ilony Morávkové. V tu chvíli jsem bohužel nevěděla jak fatální chybu dělám…Jedna cesta byla přes 100 km. Absolvovala jsem ji s malým dítětem po dva dny po osmihodinové práci a pětihodinovém cestování. Asi bych chtěla strašně moc, kdyby se Mrs.trochu přiblížila. Nicméně při návštěvě jsem nedostala ani nabídku vody či kafe, stála jsem jak pitomec v únoru s dítětem  venku což by v tom celém nebylo zdaleka nic. Ani jeden z psů fenu nenakryl, bohužel ani pokus o nějaké spojení tam nebyl.“Zkušená“ majitelka krycího psa mi jen dala odpověď, že je ji líto,ale ať si tedy dohodnu jiného krycího psa s poradkyní chovu,ale ta je bohužel v zahraničí a neví jak to udělat..(jak je to možné, že neví, když pro klub pracuje??)

Odjeli jsme tedy, se zástupkyní PCH jsem si dohodla jiného krycího psa, který mi byl schválen. Krytí jiným psem dopadlo.Za dva měsíce se narodilo štěně a při hlášení vrhu mi dopis poradkyně chovu vytrhl dech…zmiňovaná Ilona Morávková měla pocit, že její pes nakryl mou fenu(zvláštní-o přirozeném  nakrytí bez toho aniž by byl penis v pochvě jsem ještě neslyšela nicméně I.M. byla jiného názoru) a tak na mě poslala udání klubu. Klub tedy po mě vyžadoval paternitu narozeného štěněte, vehementně se zastával Ilony Morávkové(své pracovnice) a „vtipně“ nebyl ani schopen shodnout se zda je nutný udělat taktéž odběr matky či nikoliv a na mou přímou otázku at mi dají pokyn zda ano či ne jsem nedostala odpověď.I.M. nebyla schopna mi zvednout celý den telefon a následně na to mi provokativně psala v téměř 22 hodin (což je pro mě již nad rámec slušného chování, osobně si to nedovolím ani v rámci vlastní rodiny natož k cizímu člověku).Na to si vysloužila sms s názorem který k ní zastávám…

Uběhlo 14 dní kdy se ve mně bouřili pocity nespravedlnosti a odporu zároveň. V 6. tém týdnu jsem nechala malé feně odebrat dle pokynů krev(vše samozřejmě na své náklady) a zaslala je expres na vyšetření. Po týdnu se ukázalo přesně to co jsem tvrdila-otcem štěněte NENÍ (a nikdy být nemohl)pes I.Morávkové…Posílám okamžitě výsledek pěti zainteresovaným lidem z klubu, taktéž s tím, že již pod klubem nechci pro ztrátu důvěry odchovávat a požaduji proplacení výdajů. Neodpoví mi z nich nikdo. Naopak ten den odpoledne se objeví na webu klubu zpráva ze Zápisu výboru číslo 55(který si přeště všech x-set členů a kde je celá  věc zmíněna jako to, že jsem nechala nakrýt fenu dvěma psy(!!!myslí to opravdu vážně??). Osoba udávající je zmíněna pouze iniciály I.M.(proč když je o své pravdě tak strašně přesvědčena??), kdežto u mě je uvedeno celé jméno CHS a jméno moje. A co považuji za vrchol všeho není uveden výsledek vyšetření, který jsem ten den dodala(není uveden ani za následující téměř 3 týdny).Na můj dotaz jak je to možné nikdo nereaguje. Ono na moje e-maily vůbec  nikdo nereaguje. Nikdo ani nenapsal…vážená paní xy..je nám líto za vzniklé problémy..bla bla a je nám líto, že jste se po xy letech rozhodla nebýt členem klubu… Bereme na vědomí…...(asi tak si svých členů váží….).Nikdo nereaguje na mé e-maily o urgentní nápravu na webu.Nikdo se neobtěžuje na mých cca 5 e-mailů odpovědět(krom suché odpovědi, že se poradí o proplacení výdajů(??)…proč taky….

Přesně den po zaslání výsledů bohužel potkávám na klubové výstavě Mrs.Morávkovou. Když ji slušně oslovím zda dostala e-mail s výsledky(na který mi nikdo neodpověděl) a čekám proplacení výdajů tak začne hysterická scéna co si to dovoluju a uhodí mě do levého ramene před zraky všech přítomných a hlavně před zraky mého osmiletého syna. Díky tomu, že momentálně pořizuji snímky mobilem natočím si ji na video. Jdu naštvaně za ní, že teda ty peníze očekávám a dostávám odpověď, že ona nic hradit nebude a jakási jiná pro mě neznámá osoba(mezitím co na mě I.M.vyřvává ať vypadnu) potvrzuje, že to hradí klub..(zvláštní, že bylo uvedeno, že by měla hradit výdaje v poloviční míře s klubem) a je na mě dost arogantní.

Podávám na ni jako na pracovnici klubu stížnost…opět odpověď nepřišla…

Peníze po téměř šesti týdnech stále nemám uhrazeny…a co víc…klub se shodl, že mi neproplatí náklady na cestu k veterináři(??? asi jezdím na venkovní vzduch,proč by sakra měl…) a neproplatí mi ani náklady na expresní vyšetření(nařízením paternity mi pozastavili vydání PP a následně exportního PP, kdy jsem potřebovala mít potřebné doklady k určitému datu vyřízeny a teoreticky mi znemožnili prodej štěněte) a sdělují mi, že Genomie vyhotovuje testy DNA do 10 ti dnů(zvláštní, že mě pracovnice Genomie psala, že testy zhotovují do 14 ti dnů od obdržení vzorků..tak asi ví něco víc než ty z Genomie).. Takže fakticky mě celá tahle trapná sranda stála víc než navrhovatelku "I.M."(za kterou to následně jako za svou pracovnici zaplatí klub?) u které se mi nechce věřit v tak velkou dávku debility, že by nevěděla, že pes fenu nenakryl(jakože prostě vůbec) takže jsem vlastně nepochopila proč podala udání. Jsem naprosto zhnusena jak chováním I.Morávkové tak celkovým jednáním a přístupem klubu BCCCZ. Věc budu nadále řešit s příslušnými úřady, soudem a svým právním zástupcem jelikož komunikace klubu je opravdu taková jaká je….a celkovým jednáním i přístupem se domnívám, že bylo poškozeno jméno moje tak mé CHS, přestože se necítím ničím vinna, neporušila jsem jediný chovatelský předpis a od začátku jsem tvrdila pouze pravdivé informace (na rozdíl od jiných).

Z e-mailu PCH...nevím jestli se má člověk smát nebo brečet, opravdu profesionální komunikace...Pokud někdo nechápe o kom se mluví tak "JÍ " jsem jakože já.(označené sekce jsem přidala jako můj komentář)...:"Já bych jí asi jen stručně vysvětlila, že výsledek testu samozřejmě jasný je a informovat o něm budeme v příštím zápisu. (když to tedy sama nepochopila)-(kdyby nevázla komunikace a někdo mi vysvětlil proč mají pocit a sdělují, že se musí výsledek testu projednávat, přestože je samozřejmě jasný tak bych to opravdu pochopila..)
Co se týká doby vyhotovení PP, to s ní asi nemá cenu - mmch - podklady pro její vrh (a pro dalších asi 15 vrhů jsem posílala na PK dnes).(16 dní po zaslání dokumentů pro vydání PP psa). Opravdu to nedělám a neposílám denně.
Také nevím, co s tím má společného to, kdy jsem jí kontaktovala ohledně exportu.
Podklady k vrhu mi od ní došly 23.6.2017, byly tedy na PK poslány za 11 dní - takže žádné prodlení.
(11 dní, nezmíněno pracovních- není jakože prodlení.Kdyby si vyzvedla doporučený dopis tak by je nedostala 23.6.2017-ještěže funguje tracking zásilky...uf..co k tomu dodat...snad jen pokud na to nemá čas tak ať to nedělá....).
Právníků se v tomto případě nebojím - nic jsme neporušili."(to si opravdu nemyslím)

Doposud opravdu žádné pardon, mrzí nás, nic....naopak jednání jak když jsem jim zabila otce i matku.NEPOCHOPITELNÉ.

IMG_5092.MOV (2687712)